czwartek, 6 czerwca 2013

Recenzja lakieru do paznokci Avon

Witam...!

Dzisiaj chciałabym przedstawić wam mój ostatni zakup, a mianowicie lakier do paznokci z Avon. Na ogół moje paznokcie są bardzo łamliwe i mają tendencję do rozdwajania się. Dzięki temu produktowi, chciałabym wzmocnić strukturę paznokci, aby wyglądały na zdrowsze i mocniejsze.

Od producenta:

Bezbarwny lakier z odbudowującą keratyną wzmacniający łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Może być stosowany jako baza pod ozdobny lakier. Nawilża i wzmacnia łamliwe paznokcie. Stosowany systematycznie skutecznie zapobiega rozwarstwianiu się paznokci.

Ogólne:
Kolor- bezbarwny
Pojemność- 12ml
Firma- Avon, nr 3072-6
Cena- ok. 13zł

Moja opinia:

Bardzo przyjemne i łatwe malowanie, dzięki długiemu pędzelkowi. Świetne krycie, już po jednej warstwie lakier nadaje paznokciom połysku (Co na zdjęciu nie jest za bardzo widoczne). Czas schnięcia jest niemalże zaskakująco szybki. Konsystencja delikatnie gęsta, co daje nam możliwość łatwego rozprowadzenia jej po nasadzie paznokcia.

Czy kupiłabym ponownie? – Oczywiście, że tak!


Moja ocena:   5/5

No to było by na tyle. Lecę pakować się do szkoły ;) Buziaki :***

1 komentarz:

  1. Poza tym, że dobry jest ten lakier, to też dobrze wygląda. Sama go używam od długiego czasu, więc również polecam :-)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli twój komentarz jest obraźliwy lub zawiera wulgaryzm daruj sobie ponieważ wszystkie takie będą usuwane w sposób natychmiastowy. Za wszelkie inne wielkie dzięki na 100% się odwdzięczę i serdecznie zapraszam do obserwatorów.